Péči o pleť i vizážistice se věnuji již od dob studia a služby poskytuji agenturám i samotným zákaznicím jako vizážistka pro východní čechy (vč. Pardubic a Hradce Králové).  Několik let spolupracuji s organizátory společenských akcí (módní přehlídky v Pardubicích i v Hradci Králové, natáčení reklam, focení, svatební agentury), ale zároveň pečuji i o jednotlivé zákaznice. Ty využívají cenově dostupnou vizážistku hlavně pro dosažení atraktivního vzhledu nejen při významných událostech (svatba, rodinná focení, večerní líčení), ale i v běžných dnech (denní líčení). Obvykle se jedná o individuální péči a poradenství, kdy se věnuji každé zákaznici samostatně. Je-li třeba, jsem schopna nabídnout i VIP péči přímo u zákaznice, nebo hromadnou péči pro skupinku žen (např. jako dárek pro nevěstu před svatbou, firemní dárek pro ženy apod.).

Vizážistka Pardubice a Hradec Králové - hosteska roku 2015
Společně s finalistkami hostesky roku 2015

Mezi známějšími zákaznicemi, které u mne využily služeb vizážistky najdete například Kateřinu Stočesovou (MISS ČR 1998), kterou jsem líčila pro focení kalendáře, nebo Evu Vrabcovou-Nývltovou (členku olympijské reprezentace v atletice), kterou jsem líčila pro focení propagačních materiálů.

Vizážistka -nejzajímavější reference:

  • 2016 – Natáčení reklamy pro výrobce domácích spotřebičů (líčení herců)
  • 2015 – Hosteska roku (líčení finalistek)
  • 2014 – Charitativní kalendář pro sdružení Orion (líčení Kateřiny Stočesové)

Službu jednotlivým zákaznicím poskytuji jako vizážistka pro východní Čechy v Kostelci nad Orlicí nebo agenturám v místě konání události po celé ČR (společenské akce, natáčení, focení). U zákaznic vždy začínáme základním rozborem pleti a jejich potřeb.  Teprve poté společně dokážeme stanovit postup péče o pleť (vč. jejího ošetření) a výběr vhodných přípravků tak, aby zákaznice dále o svou vizáž mohla správně pečovat sama.

 

Máte zájem o vizážistku v Rychnově nad Kněžnou? Napište mi!