Každá nevěsta chce být ve svatební den nejkrásnější ženou na světě! Pro tuto příležitost nabízím svatební líčení přizpůsobené osobnosti, šatům i kytici.

Na svatební líčení jsou kladeny podstatně vyšší nároky, než na běžné večerní líčení. Musí vydržet celý den, odolat slzám, polibkům ale zároveň perfektně vypadat na fotografiích. Správně nalíčenou nevěstu ostatní svatebčané vnímají výrazně, přesto však přirozeně krásnou.

Jak probíhá svatební líčení?

Svatební líčení Rychnov

Vždy spolu nejprve absolvujeme zkoušku, aby ve svatební den bylo vše perfektní.  Zkouška svatebního líčení probíhá minimálně 14 dní před obřadem a trvá 1 – 1,5h. V den zkoušky je důležité, abyste věděla v jakých svatebních šatech se budete vdávat (zcela nejlepší je Vaše fotka v nich), dále barvu svatební květiny, představu o účesu a případně styl svatby.

Během zkoušky svatebního líčení provedeme analýzu pleti, základní ošetření pleti před líčením a ukázku svatebního líčení. Na zkoušku je možno přijít i s maminkou, svědkyní a družičkami. Pokud chcete pomoci se zlepšením Vaší pleti, optimální termín pro zkoušku svatebního líčení je cca půl roku před svatbou, minimálně však měsíc. Zkoušek můžete po dohodě absolvovat i více než jednu.

V den svatby přijedu na Vámi určené místo, kde proběhne líčení nevěsty (případně dalších svatebčanek – svědkyně, maminky atd.). Po líčení nevěstě pomohu i s oblečením do svatebních šatů a následným dolíčením a úpravami. Pokud je součástí objednávky i asistence na svatbě, budu pro Vás připravena během dne pro úpravy make-upu např. před focením, dolíčení / odlíčení apod..

Vlastní délka líčení úzce souvisí s typem vaší pleti. Líčení bude vždy přizpůsobené Vašim přáním. Pracuji s více kosmetickými značkami tak, abych vždy našla ideální volbu pro Vaše líčení.

Svatební líčení nabízím v Kostelci nad Orlicí a jeho blízkosti. Tedy ve městech Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách, Žamberk, Ústí nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí, Choceň, Holice, Borohrádek, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Opočno, Dobruška a v jejich okolí. Po předchozí dohodě i jinde v ČR.

TIP: Mrknout můžete i na můj článek o líčení na svatbu, který jsem připravila pro server svatbona.cz.

Zaujalo Vás líčení pro nevěsty? Podívejte se na více informací o svatebním líčení.

Napište si o více informací ke svatebnímu líčení!