Blíží se Vám důležitá společenská událost jako je svatba, ples, firemní večírek nebo jiná zvláštní příležitost? Přijďte a využijte profesionální líčení!
Profesionální líčení: Ples SuncityProfesionální líčení: Ples Suncity
Péči o pleť i vizážistice se věnuji již od dob studia a profesionální líčení poskytuji agenturám i samotným zákaznicím zejména ve východních Čechách (po dohodě v celé ČR).  Několik let spolupracuji s organizátory společenských akcí (módní přehlídky, natáčení reklam, focení, svatební agentury), ale zároveň profesionální líčení využívají  i jednotlivé zákaznice.

 

Profesionální líčení

  • Denní líčení
   Jedná se o decentní líčení, které podtrhne Vaši osobnost.
  • Večerní líčení
   Je výraznější líčení, které využívá sytější barevné palety.
  • Svatební líčení
   Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejkrásnější ženou na světě! Pro tuto příležitost nabízím individuální líčení přizpůsobené osobnosti, šatům i kytici. Vždy spolu nejprve absolvujeme zkoušku, aby ve svatební den bylo vše perfektní.  Zkouška probíhá minimálně 14 dní před obřadem. V den svatby Vás samozřejmě mohu přijet nalíčit k Vám domů. Více podrobností o svatebním líčení.
  • Foto make-up
   Profesionální líčení pro fotografování. Je výraznější než večerní líčení, aby na fotografii bylo zřetelné a vypadalo dobře.

Ceny (na dotaz) za profesionální líčení neobsahují cestovné, které je počítáno v případě, kdy líčení vyžadujete mimo Kostelec nad Orlicí.

Mezi dámami, které se mi svěřily do péče najdete například Kateřinu Stočesovou (MISS ČR 1998), kterou jsem líčila pro focení kalendáře, nebo Evu Vrabcovou-Nývltovou (členku olympijské reprezentace v atletice), kterou jsem líčila pro focení propagačních materiálů.

Profesionální líčení Pardubice: Eva Vrabcová-NývltováProfesionální líčení Pardubice: Eva Vrabcová-NývltováProfesionální líčení

 

 

 

 

 

 

Profesionální líčení obvykle poskytuji v Kostelci nad Orlicí, po společné dohodě je možné přijet na místo konání akce (přehlídky, focení), případně na místo určené zákaznicí. Tedy ve městech Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách, Žamberk, Ústí nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí, Choceň, Holice, Borohrádek, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Opočno, Dobruška a v jejich okolí. Po předchozí dohodě i jinde v ČR..

Vlastní délka líčení úzce souvisí s typem vaší pleti a příležitostí, na kterou jste líčena. Líčení však bude vždy přizpůsobené Vašim přáním. Pracuji s více kosmetickými značkami, abych vždy vyhověla nárokům zákaznice či objednatele služby.

 

Máte zájem o profesionální líčení, nebo se chcete na něco zeptat? Napište mi!