Kurz líčení Pardubice, Hradec Králové

Chcete umět sama sebe perfektně nalíčit na jakoukoli příležitost? Objednejte se kurz líčení, který je individuální nebo v menší skupince žen. Naučíte se základní pravidla líčení a barevné typologie přímo pro Vás.

Co obsahuje kurz líčení?

  1. Odborná ukázka na jedné straně Vašeho obličeje.
  2. Vaše zkouška na druhé straně obličeje.
  3. Doporučení vhodné dekorativní kosmetiky.

V rámci školy líčení si můžete vybrat výuku jednoho typu líčení – denní nebo večerní podle Vašeho uvážení. Líčení je vždy přizpůsobeno Vašim požadavkům a Vy sama rozhodnete, co se Vám líbí a jaká intenzita líčení Vám vyhovuje. S sebou si přineste pouze dobrou náladu, vše ostatní (přípravky pro odlíčení, hydrataci a dekorativní kosmetika) bude k dispozici.

Kde může kurz líčení proběhnout?

Přijedu za Vámi všude v blízkosti Kostelce nad Orlicí, tedy ve městech Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách, Žamberk, Ústí nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí, Choceň, Holice, Borohrádek, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Opočno, Dobruška a v jejich okolí. Po předchozí dohodě i jinde v ČR.

Na “Kurzu líčení” se naučíte líčit sama sebe. Pro odborné líčení pro zvláštní příležitost (svatba, ples), doporučuji využít služby profesionálního líčení.

 

Máte zájem o kurz líčení, nebo více informací? Napište mi!